ghozat
12 بهمن 1401 - 11:51

مسمومیت‌ دانش‌آموزان قمی وزیر آموزش و پرورش را به مجلس می‌کشاند

نماینده مردم قم در مجلس با اشاره به اینکه مسئولان استان قم هیچ پاسخ قانع کننده‌ای در مورد حوادث سریالی مسمومیت دختران دانش‌آموزان قم ارائه نکرده‌‌اند، از ثبت سوال خود از وزیر آموزش و پرورش در این رابطه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، احمد امیرآبادی فراهانی، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامیف در خصوص آخرین پیگیری‌های صورت گرفته در مورد حوادث سریالی مسمومیت دانش‌آموزان دختر قمی، اظهار داشت: با توجه به اینکه مسئولان آموزش و پرورش و علوم پزشکی استان پاسخ قانع کننده‌ای در این رابطه ارائه نکرده‌اند روز گذشته این موضوع در قالب سوال از وزیر آموزش و پرورش را در مجلس رسما ثبت کردم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، گفت: بار نخست که این حادثه اتفاق افتاد در بیمارستان حضور پیدا کردم و ضمن عیادت از دانش‌آموزان قول پیگیری دادم و همچنان طبق وظیفه نمایندگی پیگیر این موضوع هستم.

وی افزود: روز یکشنبه در مجلس شورای اسلامی در این خصوص به عین‌اللهی، وزیر بهداشت موضوع را متذکر شدم.

امیرآبادی با بیان اینکه به عنوان نماینده مردم تا روشن شدن کامل ابعاد مختلف این حوادث این موضوع را پیگیری خواهم کرد، افزود: بر اساس آیین‌نامه داخلی مجلس پس از ارجاع این سوال به کمیسیون آموزش و تحقیقات وزیر آموزش و پرورش باید با حضور در کمیسیون پاسخگو باشد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1012378